Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Komunikat dot. rekrutacji do szkół i przedszkoli

Komunikat_rekrutacja_2019.jpeg

 

Komunikat

Szanowni Państwo pragnę poinformować, że rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020 w gminie Gogolin prowadzona będzie w formie elektronicznej. Dotyczy to także składania deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego składanej przez rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola. Aplikacja „Nabór” dla rodziców składających deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego dostępna będzie od 21 do 28 lutego 2019 r. Natomiast dla rodziców składających wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola dostępna będzie od 1 do 15 marca 2019 r. zgodnie z opublikowanym harmonogramem rekrutacji.

Szczegółowe instrukcje dostępne będą w placówkach wychowania przedszkolnego i na stronach internetowych placówek od 20 lutego 2019 r. We wszystkich placówkach uruchomione zostaną stanowiska komputerowe dla tych wszystkich, którzy nie posiadają komputera z dostępem do Internetu. Szczegółowe informacje zostaną także opublikowane na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Gogolinie.

 

Burmistrz

Joachim Wojtala

 

Nabór online: https://nabor.pcss.pl/gogolin/przedszkole

  • Rekrutacja 2019/2020

    Postępowanie rekrutacyjne i postępowanie uzupełniające do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020