Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Podaję do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń, lub rozłożono spłatę na raty

Gogolin, dnia 25.05.2020 r.

 

            Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2, lit.f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 869 z późn. zm.), podaję do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń, lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł, wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot
i przyczyn umorzenia w 2019 r.:

  1. Kmiecik Bogdan i Ewa
  2. Krzysztof Glueck

 

 

Gogolin, 25.05.2020
Na podstawie art. 37 ust. 1  pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 869 z późn. zm.), podaję do publicznej wiadomości wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2019 r.,
Podleska Henryk Donath Mateusz Szmul Daniel
Gorzel Rafał Dobis Norbert Wojtala Andrzej
Kottysch Hubert Konieczny Andrzej Frank Joanna
Gabor Jan Szmul Marek Harmansa Józef
Grel Roman Blaut Sabina Polok Tomasz
Kowol Piotr Mtejka S.J. Gramala Maria
Sobawa Krystian Kaleta Aneta Malkusz Michał
Wicher Grzegorz Hońka Jan Machura Henryk
Matejka S.J. Klinke Edyta Sapok Józef
Sekuła Marcin Komander  Krystian Wolski Marek
Howan Denis Gabor Arnold Skrzypiec Stefan
Wloka Waldemar Kura Norbert Niemiec Leonard
Duda Dominik Banert Wilhelm Komandzik Henryk
Reinert Arkadiusz Długosz Bartłomiej Witek Jan
Gajda Rudolf Bekiersz Andrzej Konieczny Alojzy
Swoboda Krzysztof Mitula Bernard Krawiec Joachim
Agraria Claudii Tomeczek Jerzy Marek Antoni
Simon Norbert Szydło Andrzej Fajlert Teodor
Labisz Norbert Gorzellik Jan Rafał Holeczek Franciszek
Klama Andrzej Myczewski Rafał Wieczorek Arnold
Przemus Jerzy Porada Robert Niepala Edward
Szymik Antoni Bryś Szczepan Szmul Marek i Bernadeta
Grabelus Joachim Wojtala Anna Sentrex Sp. z o.o.
Weis Damian Smoktunowicz Witold Magnum Sp. z o.o.
Szice Jerzy Marzec Tomasz Chespa Farby Graficzne Sp. z o.o.
Zmuda Stefan Pospieschczyk Krz. Chespa Spółka z o.o.
Przybyła Patryk Mandolla Krystyna H.Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.
Grabelus Dawid Bomba Piotr Hengst Filtration Poland 
Szmul Bernard Blacha Jolanta Wotzka Piotr
Mania Maria Witek Karol Miś Rafał
Barton Joachim Grabelus-Warwas E. Lipka Bernard
Konieczny Antoni Frank Izabela Bogdan i Ewa Kmiecik
Kaptur Marek Lakota Marcin Krzysztof Glueck
Kosub Dominik Chudalla Paweł  
Knop Joachim Cebula Marek  
Lipka Józef Gorzel Piotr  

 

Podpisany skan:

PDFWykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadającej osobowości prawnej którym udzielono pomocy publicznej w 2019 r(skan).pdf