Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Mapa aktywności organizacji

Mapa aktywności organizacji pozarządowych i inicjatyw na terenie gminy - wykaz organizacji ze wskazaniem rodzaju działalności

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE W GMINIE GOGOLIN

Lp.

Stowarzyszenie

Przedstawiciel

Zakres działalności

1.    

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie Gminy Gogolin „Okaż serce innym”

47-320 Gogolin,

ul. Krapkowicka 2

Maria Klimowicz

pomoc społeczna

2.    

Stowarzyszenie Rozwoju                i Inicjatyw Lokalnych                w Gminie Gogolin

47-320 Gogolin,

ul. Ligonia 15

Stanisław Burkat

rozwój gospodarczy, rozwój turystyki,

rozwój obszarów wiejskich

3.    

Stowarzyszenie Przyjaciół Kamienia Śląskiego

47-325 Kamień Śl.,

Pl. Myśliwca 30

Zbigniew Kawa

kultura, promocja

4.    

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Gogolińskiej

47-320 Gogolin,

ul. Krapkowicka 2

Judyta Boruta

kultura

 5.

Stowarzyszenie Górażdżańskie Babki                     z Klasą,

47-316 Górażdże

ul. Wiejska 5

Alicja Gałka

kultura, promocja

6.

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Górażdże,

47-316 Górażdże

ul. Chorulska 5

Leokadia Okos

kultura, promocja

7.

Stowarzyszenie Razem dla Obrowca,

47-320 Obrowiec

ul. Łąkowa 1

Błażej Kaptur

kultura, promocja

8.

Stowarzyszenie „Kraina Białej Damy”,

Zakrzów-Dąbrówka

ul. Mickiewicza 3

Korzeniec Jolanta

kultura, promocja

9.

Stowarzyszenia „Wykuwamy Przyszłość” ,

47-316 Chorula,

ul. Opolska 46

Dariusz Wandrowski

kultura, promocja

10.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Kamionek,

47-325 Kamionek

ul. Zakrzowska 19A

Renata Tomczyk

kultura, promocja

11.

Stowarzyszenie Wsi Odrowąż,

47-316 Odrowąż,

ul. Polna 7              

Katarzyna Janiszewska

kultura, promocja

12.

Stowarzyszenie Ziemia Malińska,

47-316 Malnia,

ul. Podgórna 3

Andrzej Kubiczek

kultura, promocja

13.

Stowarzyszenie Nasz Karłubiec,

47-320 Gogolin

ul. Krapkowicka

Robert Smiatek

kultura, promocja

14.

Stowarzyszenie Piękny Skrawek Gogolina-Strzebniów,

47-320 Gogolin,

ul. Plebiscytowa 1

Sylwia Pogodzik

kultura, promocja

15.    

Towarzystwo Sportowe IRON MAN

47-320 Gogolin,

ul. Strzelecka 67

Marcin Matysiak

sport i rekreacja

16.  

Miejski Klub Sportowy

47-320 Gogolin,

ul. Kasztanowa 22

Andrzej Prefeta

kultura fizyczna

 17.

Uczniowski Klub Sportowy,

47-320 Gogolin

ul. Strzelecka 39

Jerzy Dodzian

kultura fizyczna

18.

Ludowy Klub Sportowy Huragan Kamionek,

47-325 Kamionek,

ul. Zakrzowska 19A

Jan Wrzeciono

kultura fizyczna

19.

Klub Sportowy Magnum Chorula,

47-316 Górażdże,

ul. Lipowa 8

Alfons Josek

kultura fizyczna

20.

Ludowy Klub Sportowy Obrowiec,

47-320 Obrowiec,

ul. Krapkowicka 51A

Karina Majewska

kultura fizyczna

21.

Klub Sportowy Górażdże,

47-316 Górażdże,

ul. Spacerowa 1

Bernard Kubiczek

kultura fizyczna

22.  

Ochotnicza Straż Pożarna

Zakrzów,

47-330 Zdzieszowice,

ul. Parkowa 17

Roman Tomeczek

ochrona przeciwpożarowa

23.

Ochotnicza Straż Pożarna

Obrowiec,

 47-320 Gogolin,

ul. Łąkowa 1

Antoni Kaptur

ochrona przeciwpożarowa

24.

Ochotnicza Straż Pożarna

47-320 Gogolin,

 ul. Krapkowicka 4

Lucjan Lubaszka

ochrona przeciwpożarowa

25.

Ochotnicza Straż Pożarna

46-077 Górażdże,

ul. Dworcowa 10A

Krzysztof Klama

ochrona przeciwpożarowa

26.

Ochotnicza Straż Pożarna

47-325 Kamień Śl.,

Pl. Myśliwca 2

Andrzej Biela

ochrona przeciwpożarowa

27.

Ochotnicza Straż Pożarna

Odrowąż,

46-077 Górażdże,

ul. Szkolna

Paweł Schreiber

ochrona przeciwpożarowa

28.

Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne „Kamyki”

Kamień Śl.

Pl. Myśliwca 30

47-325 Gogolin

Marcin Madziała

sport, rekreacja

29.

Stowarzyszenie Oświatowo-Artystyczne „Edukacja ku przyszłości”

Ul. Strzelecka 39

47-320 Gogolin

Krystyna Skoczylas

oświata