Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Burmistrz Gogolina informuje iż wydana została decyzja o srodowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji polegającej na przebudowie stacji paliw w Choruli

Gogolin , dnia 22-11-2007

WG.VI-7610-6/2007

 

 

 

 

BURMISTRZ  GOGOLINA

INFORMUJE

 

 

               Podaję do publicznej wiadomości, że w publicznie dostępnym wykazie danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie, prowadzonym w Urzędzie Miejskim w Gogolinie w Wydziale Gospodarki Mieniem Gminnym Zamówieniami Publicznymi i Ochrony Środowiska , 47-320 Gogolin, ul. Krapkowicka 6, pokój nr 30, została zamieszczona decyzja Burmistrza Gogolina Nr WG.VI-7610-6/2007 z dnia 22.11.2007r. o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na : przebudowie stacji paliw w Choruli.

Planowana lokalizacja przedsięwzięcia: ul. Kościelna, Chorula  działka nr 80/19, obręb Chorula, k.m.2, jednostka ewidencyjna Gogolin-obszar wiejski.

Inwestor: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Magnum”  S.J. 01-526 Warszawa, ul. Śmiała 42, oddział w Choruli ul. Kościelna.

 

 

 

 

 

 

( informacje została umieszcza na tablicy informacyjnej w Urzędzie Miejskim Gogolinie , na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gogolinie, BIP- www.gogolin.pl , w Systemie Informacji o Środowisku – www.gogolin.sios.pl ).

 

 
Podmiot udostępniający: Radosław Delinowski
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Radosław Delinowski
Data wytworzenia: 2007.11.22